Choose language
Aktualności
14-2-2017

Testy nowej belownicy B4

Belownica jest mała, ale bardzo wydajna.Wspaniale, że zmieściła się na naszym małym zapleczu, gdzie każdy może ją używać.
Christian Engbirk, Manager

Proszę o kontakt
Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat takiego urządzenia.

Duńska kawiarnia Drudenfuss testuje prasę do odpadów kartonowych


W Aarhus, drugim co do wielkości mieście w Danii, kawiarnia Drudenfuss, testuje obecnie nowy model belownicy Bramidan B4. Firma planuje zakup prasy do odpadów kartonowych, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji, wybrano testy urządzenia aby sprawdzić czy spełni ono wszystkie ich oczekiwania.

Model Bramidan B4 stanowi dobre rozwiązanie dla mniejszych kawiarni, które otrzymują świeże dostawy codziennie, a jednocześnie zmagając się z ograniczoną ilością miejsca i utrudnionym dostępem do belownicy w wąskich pomieszczeniach zaplecza.

Mała belownica do specjalnych wymagań

Kawiarnia posiada dwie lokalizacje po obydwu stronach ulicy. Lokale używają belownicy wspólnie i personel z obydwu miejsc powinien mieć do niej dostęp. Dlatego rozwiązanie musi mieścić się w przejściu na podwórku jednego z lokali, jednocześnie nie utrudniając przejścia dla pozostałych użytkowników budynku.

Przy wysokości 1,98 m oraz zajmowanej powierzchni 0,7 m2, belownica B4 z łatwością mieści się na ograniczonej przestrzeni.

Bezpłatne testy

Bramidan oferuje możliwość bezpłatnego testu belownicy. Taka opcja umożliwia mniejszym firmom, takim jak kawiarnia Drudenfuss, sprawdzenie czy urządzenie spełnia ich potrzeby, bez konieczności ponoszenia wysokich nakładów finansowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani testowaniem którymś z modeli belownic Bramidan, prosimy o kontakt. Nasi doradcy handlowo-techniczni pomogą Państwu dobrać odpowiednie urządzenie, a także służą wsparciem przy uruchomieniu i pierwszej obsłudze urządzenia.

Skontaktuj się z nami już dziś – tel. 12 680 88 80 – i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Kliknij tutaj,aby przejść do listy modeli belownic Bramidan.

Wnętrze kawiarni Drudenfuss