Choose language

Handel detaliczny

Firmy detaliczne z branży niespożywczej koncentrują się na klientach oraz powierzchni sprzedaży. Dlatego efektywna gospodarka odpadami na recepcji przejęcia towarów jest niezbędna dla zapewnienia przestrzeni i czasu koniecznych w sprzedaży.
  • Praca w supermarkecie przy rozkładaniu towaru typu AGD
  • Pracownik OBI udzielający informacji na temat towaru
Referencje
Belownica jest umieszczona przy źródle powstawania odpadów, pracownicy oszczędzają czas, a koszty wynajmu kontenerów zostały zmniejszone.
Zarząd
OBI na Węgrzech

Korzyści dla firmy
  1. Szybszy przepływ prac pomiędzy obszarem dostaw a powierzchnią sprzedaży
  2. Redukcja łącznego kosztu magazynowania odpadów
  3. Poprawa wewnętrznych procesów logistycznych
Tak, proszę o kontakt
Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat waszych urządzeń.

Niezbędna jest przestrzeń

W firmach detalicznych, miejsce sprzedaży i szybkość są najważniejsze. Towary przyjeżdżają 2-3 razy w tygodniu; po wyjęciu z ochronnych kartonów i opakowań z folii są możliwie najszybciej przenoszone w miejsce sprzedaży. Powierzchnia jest droga, a właściciele chcą maksymalnie wykorzystać przestrzeń na potrzeby ekspozycji towarów dla klientów.

Przestrzeń magazynowa jest ograniczona, a rozpakowywanie odbywa się często na zapleczu lub w korytarzach przy różnym natężeniu ruchu w budynku, który nie musi być blokowany przez odpady pozostawione na podłodze. Bez skutecznego zarządzania odpadami, kartonowe i plastikowe opakowania szybko blokują drogę i spowalniają wewnętrzne procesy.

Umieszczając belownicę do prasowania odpadów wewnątrz budynku, blisko źródła odpadów, pracownicy mają możliwość szybkiego i bezpiecznego usunięcia niepotrzebnych opakowań bez opuszczania budynku.

Kompaktowe belownice uwalniają przestrzeń

Jak wynika z naszego doświadczenia, dokładna analiza zarządzania odpadami pokazuje zazwyczaj, że możliwe jest osiągnięcie znacznych oszczędności. Prasowanie kartonów, folii oraz innych surowców wtórnych do postaci zwartych beli uwalnia przestrzeń w Twoim magazynie i znacznie obniża koszty magazynowania.

Nasze rozwiązanie idealnie nadają się dla każdego rozmiaru firm detalicznych z branży niespożywczej. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem małego sklepu, dużego marketu remontowo-budowlanego lub sklepu z artykułami gospodarstwa domowego, możliwość szybkiego usunięcia luźnych odpadów zwiększy wydajność i bezpieczeństwo w Twojej firmie.

Uproszczenie logistyki wewnętrznej

Prasując odpady, Twój personel uwalnia więcej przestrzeni i usprawnia przepływ pracy.

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią belownicę, dzięki której usprawnisz wewnętrzne procesy logistyczne i zwiększysz przychód ze sprzedaży surowców wtórnych.