Choose language

Przemysł

W dzisiejszym środowisku biznesowym każdy element działalności firmy ma wpływ na jej końcowe wyniki. Nieskuteczne zarządzanie odpadami jest czasochłonne, kosztowne, jak również pochłania czas i energię, które można by spożytkować na rzeczy naprawdę istotne.
  • Pracownicy Sauer-Danfoss przy linii montażowej i belownicy Bramidan
  • Dwóch pracowników w białych uniformach w laboratorium
Referencje
Chcieliśmy powiększyć przestrzeń produkcyjną, mieć mniej odbiorów odpadów, i zwiększyć bezpieczeństwo na produkcji.
Henning Sørensen
Specjalista ds. zakupów strategicznych
Sauer-Danfoss

Korzyści dla firmy
  1. Redukcja łącznego kosztu magazynowania odpadów
  2. Poprawa wewnętrznych procesów logistycznych
  3. Wzrost rentowności
Tak, proszę o kontakt
Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat waszych urządzeń.

Pomniejszanie u źródła i wzrost wydajności

Firmy z branży przemysłowej otrzymują duże ilości towarów używanych w codziennej działalności. Surowce i części zamienne przyjeżdżają na paletach, chronione starannie w kartonach i często owinięte folią.

Po rozpakowaniu, masa pustych opakowań wymaga pozbierania, posortowania i dostarczenia do recyklingu. Część z nich trafia do zewnętrznych prasokontenerów.

Prasowanie u źródła

Belownice Bramidan umożliwiają pomniejszenie objętości odpadów bezpośrednio u źródła, wewnątrz obszaru produkcyjnego. Dzięki temu możesz zoptymalizować wewnętrzne procesy logistyczne i zyskać czas na prowadzenie głównej działalności. Efekty skutecznej zbiórki wewnętrznej i zarządzania zwartymi belami wewnątrz budynku dadzą się szybko zauważyć w wynikach końcowych.

Jedną z kilku korzyści dla Twojego personelu jest to, że nie będzie już musiał przecinać i składać pustych kartonów ani wynosić nieporęcznej folii.

Potencjalny zysk ze sprzedaży surowców wtórnych

Dodatkową korzyścią jest to, że opróżnianie kontenerów wypełnionych maksymalnie odpadami, a nie powietrzem, jest teraz łatwiejsze, może odbywać się rzadziej i wymaga dużo mniejszego nakładu kosztów. Ponadto odpady z surowców wtórnych można sprzedać, dzięki czemu zyskujemy źródło dochodu i znacznie skracamy czas zwrotu inwestycji w belownice.

Korzyść dla Twojej firmy to sprawniejszy i bardziej przemyślany przepływ pracy w bezpiecznym dla pracowników środowisku.

Dokonaj właściwego wyboru

Skontaktuj się z firmą Bramidan już dziś i dowiedz się, jak wiele możesz zyskać pomniejszając odpady u źródła. Nasz wykwalifikowany personel sprzedaży i obsługi klienta pomoże Ci w sporządzeniu planu gospodarki odpadami i zaproponuje belownicę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Usprawnij swoją logistykę odpadów

Magazynowanie niesprasowanych odpadów zabiera dużo czasu i jest drogie ze względu na opłaty z tytułu zbiórki i wynajmu. Wydajne belownice pozwalają zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty i podnieść rentowność.

Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej belownicy, dzięki której usprawnisz wewnętrzne procesy logistyczne i zwiększysz przychód ze sprzedaży surowców wtórnych.