Choose language

Belownica Bramidan w fabryce spodni jeans

Producent odzieży jeans z Los Angeles, firma Citizens of Humanity, instaluje Bramidan B30 Wide, aby rozwiązać problem zalegającego kartonu w fabryce.
 • Jeansy Citizens of Humanity
 • Maszyna do szycia na produkcji
 • Pracownicy farbujacy tkaniny
 • Pracownicy przy produkcji odzieży jeansowej
 • Pracownicy przy produkcji spodni jeansowych
 • Bloki kartony koło fabryki
 • Bramidan B6030 w fabryce Citizens of Humanity
 • Sprasowany karton wewnątrz komory belownicy
Przemysł
Oszczędzamy tyle czsu i wysiłku. Nie musimy łamac pudeł i ciagle mamy czystą przestrzeń. Udało nam się również przenieść jedną osobę do działu produkcji zamiast składowania odpadów. 
Dora Linhares
Kierownik Produkcji
Korzyści dla firm
 1. Redukcja kosztów zarządzania odpadami
 2. Lepsza logistyka
 3. Większa efektywność
Tak, proszę o kontakt
Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat waszych urządzeń.

Problem z zalegającym kartonem

Od uruchomienia w 2003, firma Citizens of Humanity stała się liczacym producentem spodni jeans, który koncentruje się na oferowaniu komfortowej i doposowanej do potrzeb klienta odzieży.

Wraz ze wzrostem marki, powierzchnia w fabryce i pomieszczenia logistyczne zaczęły zalegać kartonowymi pudłami. Opakowania te są stosowane do wewnętrznych transportów w firmie, jak również do przeowżenia towarów do dystrybutorów.

Cztery palety kartonu odpowiadają teraz jednej beli

Aby ogarnąć wszechobecny chaos, Citizens of Humanity dostarła do Bramidan z prośbą o rozwiązanie. Odpowiedzią była belownica pionowa B30 Wide.

Przed instalacją prasy, pracownicy musieli przecinać pudła, spłaszczać je i gromadzić na paletach. teraz ilość, która wcześniej umieszczana była na czterech paletach, stanowi jedną sprasowaną belę.

Bardzo szeroki otwór wrzutowy belownicy oznacza, iż nawet największe i najbardziej nieporęczne pudła teraz bez problemu mieszczą się w belownicy i nie wymagają cięcia ani składania.

Więcej ludzi na produkcji

Według Kierownika Produkcji w Citizens of Humanity, Dory Linhares, firma jest bardzo zadowolona z belownicy i już zauważa pozytywne efekty prasowania kartonów.

”Oszczędzamy tyle czasu i wysiłku. Nie musimy łamać pudeł i ciagle mamy czystą przestrzeń. Udało nam się również przenieść jedną osobę do działu produkcji zamiast składowania odpadów.”

Cicha praca

Dzięki wyjątkowo nieskiemu poziomowi hałasu, praca urządzenia nie zakłóca dziennych zadań w fabryce.

Strażnik, którego biurko mieści się jakiś metr od belownicy, mówi, że prasa jest tak cicha, że ciężko usłyszeć, że jest uruchamiana. Może normalnie pracować bez jakichkolwiek zakłóceń.

Recykling obniża koszty

Dodatkowo dzięki belownicy B30 Wide, Citizens of Humanity obecnie uzyskuje dodatkowe pieniądze ze sprzedaży bel: “Do tej pory samochód odbierał wszystkie nasze odpady z kartonu i odwoził do firmy recyklingowej. To było kosztowne. Obecnie to oni odbierają od nas bele i za nie płacą” mówi Dora Linhares.