FAQ's - Ogólnie

Od naszych klientów często otrzymujemy następujące pytania:

Prasując w belownicy odpady nadające się do recyklingu - np. karton lub folia - można ograniczyć koszty związane z odpadami.

Mniejsza objętość odpadów to rzadsze odbiory i tańszy wynajem pojemników. To również oszczędność miejsca w magazynie, usprawnienie wewnętrznej logistyki i większa wydajność pracy.

Wszystkie te korzyści mają Państwo w zasięgu ręki - wystarczy skontaktować się z nami, a my dobierzemy optymalną belownicę.

To, jakiego urządzenia do obsługi odpadów Państwo potrzebują, jest uzależnione od wielu czynników, m.in. ilości odpadów gromadzonych codziennie, a także ich typu i rozmiarów. Należy także zastanowić się, ile miejsca można przeznaczyć na urządzenie do obsługi odpadów.

Ta informacja, wraz z danymi na temat struktury i wewnętrznych procesów przedsiębiorstwa, stanowi podstawę do opracowania rozwiązania  dopasowanego do potrzeb Państwa firmy.

Nasi konsultanci sprzedażowi pomogą Państwu podjąć właściwą decyzję. 

Działamy od ponad 40 lat i do tej pory dostarczyliśmy ponad 50 tysięcy urządzeń do odbiorców z całego świata.

Jesteśmy jednym z największych dostawców belownic pionowych i pras do odpadów w branży. Posiadamy własną sieć oddziałów i ponad 40 dystrybutorów na całym świecie.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Danii. Wszystkie belownice pionowe są projektowane i produkowane w naszej fabryce w Bramming w Danii. Urządzenia wysyłamy do klientów bezpośrednio z fabryki.

Wśród naszych klientów jest wiele znanych, międzynarodowych firm ze wszystkich sektorów gospodarki. Wybrana lista referencji dostępna jest tutaj

W sprawach dotyczących gwaracji prosimy o kontakt - dobierzemy najlepszą opcję dopasowaną do Państwa potrzeb.

W sprawach dotyczących gwaracji prosimy o kontakt - dobierzemy najlepszą opcję dopasowaną do Państwa potrzeb.

Dysponujemy punktami serwisowymi, znajdującymi się w strategicznych lokalizacjach, co umożliwia szybką reakcję. Serwis skontaktuje się do 24 godzin od momentu zgłoszenia (dotyczy dni roboczych). Nasi serwisanci posiadają zapas części zamiennych, dzięki czemu są w stanie naprawić urządzenie na miejscu, w ramach jednej wizyty.

Sprawdź szczegóły

Nasze ceny są konkurencyjne, a całkowity koszt posiadania (TCO) jest niski.

Nasz konsultant sprzedażowy przeprowadzi analizę, aby określić całkowity koszt obecnego rozwiązania do zarządzania odpadami. Na podstawie tej analizy będą Państwo w stanie obliczyć oszczędność i zwrot z inwestycji w belownicę lub inne rozwiązanie do obsługi odpadów, oferowane przez Bramidan.

Cena obejmuje transport, instalację oraz szkolenie personelu z obsługi urządzenia. Do urządzenia dołączony jest także zestaw taśm do wiązania bel.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która produkuje na zamówienie, ale posiadamy też zapas urządzeń do natychmiastowej wysyłki. Do naszych stałych klientów dostarczamy zamówienia w ciągu 2-3 tygodni. Aby uzyskać informację na temat najkrótszego możliwego czasu dostawy, prosimy o kontakt.

Oferujemy bezpłatny okres próbny, podczas którego mogą Państwo przetestować urządzenie i sprawdzić, czy nadaje się ono do Państwa potrzeb.

Po zakończeniu okresu próbnego mogą Państwo kupić urządzenie, lub odesłać je do nas. Jeżeli nie zdecydują się Państwo na zakup, wystarczy po prostu odesłać belownicę do nas. Jedyny wydatek, jaki Państwo ponosicie, to koszt transportu zwrotnego.

Prosimy o kontakt.

Tak. Nasze urządzenia mogą być wynajmowane na podstawie umowy z Bramidan Finance. Oferujemy elastyczny system wynajmu. Po upływie okresu wynajmu mogą Państwo wykupić belownicę, przedłużyć okres wynajmu, lub wynająć nowe urządzenie.

Prosimy o kontakt

Tak. Mamy w ofercie urządzenia używane i demonstracyjne. Prowadzimy listę urządzeń używanych. Lista jest dynamiczna i zmienia się z każdym dniem.

Aby uzyskać więcej informacji na temat belownic używanych, prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedażowym.

Zazwyczaj oferujemy rabaty uzależnione od liczby zamówionych urządzeń. W tej sprawie prosimy o kontakt

Dysponujemy własnym rozwiązaniem BRA-IN. Jest to portal internetowy do monitorowania maszyn, oparty na analizie danych gromadzonych przez modem zainstalowany w belownicy lub prasokontenerze.

System monitorowania BRA-IN pomoże podejmować szybsze i lepsze decyzje oraz obniży koszty operacyjne. Umożliwi uzyskanie kontroli nad:
 
• Lokalizacją maszyn
• Stopniem napełnienia
• Ilością wykonanych bel
• Eksploatacją i serwisem

Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania dla obsługi odpadów. Rozwiązania każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb użytkowika. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt.

Tak. Belownice poziome można dostosować do szczegółowych wymagań użytkownika. W tym celu analizujemy wewnętrzny przepływ pracy w Państwa firmie, rodzaje odpadów, dostępność miejsca oraz preferowane sposoby napełniania.

Naszym celem zawsze jest zaproponowanie najbardziej odpowiedniego rozwiązania do obsługi odpadów.  Jeżeli potrzebują Państwo urządzenia o specjalnych właściwościach, przeanalizujemy możliwości adaptacji naszych rozwiązań.

W sprawie urządzeń specjalnych prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedażowym.

Odbiorca odpadów zazwyczaj odbiera również bele. W razie potrzeby możemy skontaktować Państwa z lokalnymi przedsiębiorstwami recyklingowymi, które będą w stanie pomóc.

Prosimy o kontakt z lokalnym przedsiębiorstwem recyklingu, które odbiera i odkupuje bele kartonowe i plastikowe.

Nasze broszury i instrukcje są dostępne w 45 różnych językach. Jeżeli brakuje danej wersji językowej to dostarczymy ją wraz z urządzeniem.

keyboard_arrow_up