News Od bRAMIDAN


Prasuj worki Big Bags w belownicy

07 PAŹDZIERNIK 2020

Worki typu Big Bags to idealne rozwiązanie do transportu oraz tymczasowego przechowywania towarów luzem. Oszczędzaj miejsce poprzez prasowanie pustych worków w belownicy.

Worki Big Bags

Wiele firm używa worków Big Bags do przechowywania i transportu żwiru, kamieni, materiałów budowlanych, ale również produktów rolnych, takich jak zboże.

To dobre rozwiązanie, ale co zrobić z tymi dużymi workami, gdy są puste?

Często puste worki Big Bags są składane, układane na paletach i przechowywane w kontenerze. To rozwiązanie wymaga dodatkowej obsługi, która zakłóca czas pracy pracowników.

Prasuj worki Big Bags w naszych urządzeniach! Jak robić to skutecznie? Rozwiązaniem jest duża belownica umieszczona blisko źródła odpadów. Zamiast częstych transportów pustych worków z dużą ilością powietrza pomiędzy nimi, można Big Bags skutecznie skompresować i otrzymać kompaktowe, zwarte bele. 
Kontener nie wymaga tak częstego opróżniania, co oznacza, że ​​koszty transportu będą dużo niższe. Ma to również istotny wpływ na środowisko - zmniejszenie emisji CO2.

Możemy zaoferować rozwiązanie do zagęszczania worków Big Bags.

Głównym zadaniem belownicy jest zmniejszenie ilości odpadów nadających się do recyklingu, w tym przypadku przestrzeni zajmowanej przez puste worki po użyciu.

Czy belownica może obniżyć koszty operacyjne?

Wraz z rozwojem firmy, rośnie również ilość odpadów. Oznacza to większe wyzwania logistyczne. Im więcej odpadów, tym wyższe są koszty ich utylizacji i tym więcej miejsca potrzeba na ich składowanie.

Belownica Bramidan do worków Big Bags może przyczynić się do znacznej redukcji kosztów operacyjnych.

Prasując worki w maszynie, można szybko zredukować ilość przepełnionych kontenerów, ponieważ sprasowane worki Big Bags zajmują znacznie mniej miejsca.

Dzięki zmniejszeniu liczby opróżnianych kontenerów Twoja firma może wiele zaoszczędzić.

Zbelowane worki Big Bags

 

Belownica X30 jest idealna do zagęszczania pustych worków typu Big Bags. Jest to mocna i niezawodna maszyna.

Ponadto, gdy worki Big Bags są prasowane w kompaktowe bele, możesz negocjować lepsze ceny ze swoim odbiorcą odpadów i uzyskać przychody z tej sprzedaży. Warto pamiętać, że sprasowany surowiec ma wyższą wartość, dzięki czemu można uzyskać znacznie wyższą cenę sprzedaży.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dzisiaj 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

keyboard_arrow_up