News Od bRAMIDAN


Prasuj worki Big Bags w belownicy

07 PAŹDZIERNIK 2020

Worki typu Big Bags to idealne rozwiązanie do transportu oraz tymczasowego przechowywania towarów luzem. Oszczędzaj miejsce poprzez prasowanie pustych worków w belownicy.

Brykieciarka Runi SK370 do pianki PUR i belownica X30

Wiele firm używa worków Big Bags do przechowywania i transportu żwiru, kamieni, materiałów budowlanych, ale również produktów rolnych, takich jak zboże.

To dobre rozwiązanie, ale co zrobić z tymi dużymi workami, gdy są puste?

Często puste worki Big Bags są składane, układane na paletach i przechowywane w kontenerze. To rozwiązanie wymaga dodatkowej obsługi, która zakłóca czas pracy pracowników.

Prasuj worki Big Bags w naszych urządzeniach! Jak robić to skutecznie? Rozwiązaniem jest duża belownica umieszczona blisko źródła odpadów. Zamiast częstych transportów pustych worków z dużą ilością powietrza pomiędzy nimi, można Big Bags skutecznie skompresować i otrzymać kompaktowe, zwarte bele. 
Kontener nie wymaga tak częstego opróżniania, co oznacza, że ​​koszty transportu będą dużo niższe. Ma to również istotny wpływ na środowisko - zmniejszenie emisji CO2.

Możemy zaoferować rozwiązanie do zagęszczania worków Big Bags.

Głównym zadaniem belownicy jest zmniejszenie ilości odpadów nadających się do recyklingu, w tym przypadku przestrzeni zajmowanej przez puste worki po użyciu.

Czy belownica może obniżyć koszty operacyjne?

Wraz z rozwojem firmy, rośnie również ilość odpadów. Oznacza to większe wyzwania logistyczne. Im więcej odpadów, tym wyższe są koszty ich utylizacji i tym więcej miejsca potrzeba na ich składowanie.

Belownica Bramidan do worków Big Bags może przyczynić się do znacznej redukcji kosztów operacyjnych.

Prasując worki w maszynie, można szybko zredukować ilość przepełnionych kontenerów, ponieważ sprasowane worki Big Bags zajmują znacznie mniej miejsca.

Dzięki zmniejszeniu liczby opróżnianych kontenerów Twoja firma może wiele zaoszczędzić.

Bramidan's factory plant with pre-treatment and robot powder coating of cardboard balers

 

Belownica X30 jest idealna do zagęszczania pustych worków typu Big Bags. Jest to mocna i niezawodna maszyna.

Ponadto, gdy worki Big Bags są prasowane w kompaktowe bele, możesz negocjować lepsze ceny ze swoim odbiorcą odpadów i uzyskać przychody z tej sprzedaży. Warto pamiętać, że sprasowany surowiec ma wyższą wartość, dzięki czemu można uzyskać znacznie wyższą cenę sprzedaży.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dzisiaj 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

keyboard_arrow_up