Referencje - Klienci, którzy wybrali nasze urządzenia

Szeroka oferta i wysoka jakość naszych produktów odpowiada zapotrzebowaniom przedsiębiorstw na rozwiązania dla utylizacji odpadów. Przeczytaj referencje niektórych naszych Klientów.


Handel detaliczny - Małe sklepy

Argedis Total

Dzięki dwóm belownicom X25 AD, Argedis Total zmniejszył sześciokrotnie liczbę odbiorów odpadów kartonowych 

Dwie belownice X25 AD z automatycznymi drzwiami zmniejszyły liczbę odbiorów odpadów z Argedis sześciokrotnie oraz pozwoliły wynegocjować lepszą cenę za odpady kartonowe.

Przeczytaj całość

Statoil

Statoil oszczędza miejsce i czas dzięki belownicy B3

Dzięki zainstalowaniu belownicy B3, duńska stacja paliw Statoil w Brabrand nie potrzebuje już kontenera na zapleczu, nie musi również ciąć pudeł kartonowych przed wyrzuceniem.

Przeczytaj całość

Würth

Belownica zwiększa wydajność i bezpieczeństwo w miejscu pracy w firmie Würth

Dzięki inwestycji w belownicę Bramidan X10, duński producent narzędzi Würth może poświęcić więcej czasu na podstawową działalność oraz zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Przeczytaj całość


Handel detaliczny - Sklepy średnioformatowe

Leader Price

Dzięki inwestycji w dwie belownice, Leader Price obniżył koszty utylizacji odpadów o 30%

Instalując w swoim magazynie belownice B20 i X25 AD, Leader Price obniżył swoje wydatki na infrastrukturę do utylizacji odpadów o 30%.

Przeczytaj całość

SuperBrugsen

SuperBrugsen prasuje duże ilości odpadów opakowaniowych w dwóch belownicach

Pracownicy duńskiego supermarketu SuperBrugsen rozpakowują produkty dostarczane do sklepu dwa razy w tygodniu. Dzięki dwóm belownicom szybko pozbywają się odpadów opakowaniowych. Dzięki temu w magazynie panuje czystość i porządek.

Przeczytaj całość

Ace Hardware

Belownica pozwala Ace Hardware na duże oszczędności na kosztach konserwacji

Inwestując w belownicę X25, sklep Ace Hardware oczekuje większej niezawodności działania i niższych kosztów serwisowania w porównaniu do starej belownicy.

Przeczytaj całość

Centrum ogrodnicze Groenrijk

Dzięki belownicy Bramidan, centrum ogrodnicze Groenrijk oszczędza 1 200 EUR rocznie na wynajmie kontenera na odpady

Belownica B20 eliminuje konieczność wynajmowania kontenerów na odpady w centrum ogrodniczym Groenrijk. Dzięki temu firma oszczędza 1200 EUR rocznie, a inwestycja w belownicę zwraca się już po pięciu latach.

Przeczytaj całość

Norauto

Dzięki zastosowaniu belownic, dostępna przestrzeń w Norauto zwiększyła się o 50%

Dzięki belownicy Bramidan X25, francuska sieć serwisów samochodowych Norauto zyskała ponad 50% więcej przestrzeni w swoich salonach. Oprócz tego belownice przyniosły firmie wymierne korzyści ekonomiczne. Norauto mogło zrezygnować z wynajmowania kontenerów na odpady i zmniejszyć liczbę odbiorów odpadów.

Przeczytaj całość

Centrum ogrodnicze Gaarne

Dzięki belownicy X30, centrum ogrodnicze Gaarne oszczędza godzinę pracy dziennie

Dwie belownice X30 usprawniły utylizację odpadów w centrum ogrodniczym Gaarne na tyle, że pracownicy oszczędzają codziennie aż godzinę na zajmowaniu się odpadami.

Przeczytaj całość


Handel detaliczny - Sklepy wielkoformatowe

Media Markt

Belownice X30 w Media Markt obniżają liczbę odbiorów odpadów o 30% i przynoszą 360 000 EUR oszczędności

Gdy holenderska sieć marketów z elektroniką zainstalowała we wszystkich swoich sklepach belownice Bramidan X30, liczba odbiorów odpadów w całej grupie spadła o 40%, a oszczędności z tego tytułu wyniosły 360 000 EUR rocznie.

Przeczytaj całość

OBI

OBI zarabia na odpadach dzięki belownicy Bramidan X30

Zamiast poświęcać czas i pieniądze na utylizację luźnych odpadów, węgierskie sklepy sieci marketów budowlanych OBI zainwestował w belownicę Bramidan X30. Teraz zarabiają na sprzedaży gęsto sprasowanych bel.

Przeczytaj całość


Przemysł i produkcja

Prairie State Group

Dzięki belownicy B30 Wide, Prairie State Group oszczędza co miesiąc ponad 1000 USD

Inwestycja w belownicę Bramidan B30 Wide przyniosła firmie Prairie State Group, zajmującej się produkcją opakowań, ponad 1000 USD miesięcznych oszczędności na utylizacji odpadów. Poziom recyklingu zwiększył się o 40%.

Przeczytaj całość

Cosmeva

Dzięki belownicy Bramidan X30, Cosmeva oszczędza rocznie 170 000 EUR na utylizacji odpadów

Siedem belownic Bramidan X30 AD w hali produkcyjnej pozwoliło francuskiemu producentowi kosmetyków, firmie Cosmeva, wyeliminować codzienną utylizację odpadów przez trzech pracowników, oraz zaoszczędzić ponad 170 000 EUR rocznie na gospodarce odpadami w firmie.

Przeczytaj całość

Citizens of Humanity

Belownica B30 Wide pozwala pracownikom Citizens of Humanity skupić się na produkcji

Dzięki inwestycji w belownicę B30 Wide, fabryka odzieży dżinsowej z Los Angeles zaoszczędziła tyle czasu na utylizacji odpadów, że jedna z osób zajmujących się odpadami została przeniesiona do działu produkcji.

Przeczytaj całość

Maserati

Maserati sześciokrotnie zmniejsza liczbę codziennych odbiorów odpadów dzięki belownicy Bramidan

Czysta hala produkcyjna, sześciokrotne zmniejszenie liczby codziennych odbiorów odpadów oraz oszczędności dzięki rezygnacji z wynajmu kontenera na odpady - to korzyści, jakie włoskiemu producentowi samochodów Maserati przyniosła inwestycja w belownice Bramidan.

Przeczytaj całość

Method Home

Belownice pomagają Method Home w realizacji strategii całkowitego przetwarzania wszystkich surowców wtórnych

Proekologiczny producent mydła z Chicago za pomocą dwóch belownic Bramidan starannie sortuje swoje odpady produkcyjne, tak aby żaden z nich nie trafił na wysypisko.

Przeczytaj całość

Donson Machine

Dzięki belownicy Bramidan, Donson Machine ogranicza liczbę odbiorów odpadów o połowę

Po zainstalowaniu belownicy B30 Wide, producent maszyn Donson Machine zaczął sortować swoje odpady oraz zmniejszył liczbę ich odbiorów o połowę.

Przeczytaj całość

Nitta

Nitta rozwiązuje problem zapylenia PCV w fabryce dzięki belownicy B5 Wide

Recykling dużych worków ze sproszkowanym PCV powoduje duże zapylenie, a co za tym idzie, jest stresującym zadaniem dla pracowników. Belownica B5 Wide prasuje worki w 100-kilogramowe bele, redukując zapylenie.

Przeczytaj całość

Beck Pack

Dzięki belownicy, roczne wydatki Beck Pack na utylizację odpadów w wysokości 15 770 USD zmieniły się w zysk

Po zainwestowaniu w belownicę poziomą, producent opakowań Beck Pack zmienił roczny koszt utylizacji odpadów, wynoszący 15 770 USD, w zysk dzięki sprzedaży kartonowych bel. Inwestycja w belownicę zwraca się po zaledwie trzech latach.

Przeczytaj całość

Chicago Coding Systems

Zwrot z inwestycji w belownicę X10 w firmie Chicago Coding Systems wyniósł zaledwie 20 miesięcy

Dla Chicago Coding Systems inwestycja w belownicę była decyzją oczywistą. Ponoszone przez firmę koszty utylizacji odpadów i wynajęcia kontenera znacznie przekraczały miesięczną ratę za zakup belownicy - inwestycja w urządzenie zwróciła się w niecałe 20 miesięcy.

Przeczytaj całość

Rewair

Rewair oszczędza godzinę dziennie na utylizacji odpadów dzięki belownicy Bramidan X30

Odkąd zainstalowano belownicę Bramidan X30 na końcu linii produkcyjnej, firma RewAir codziennie oszczędza ok. godziny dzięki wyeliminowaniu konieczności wynoszenia odpadów do zewnętrznego kontenera.

Przeczytaj całość

Sauer-Danfoss

Znaczący wzrost produkcji dzięki 10 belownicom Bramidan

Po zainstalowaniu 10 belownic Bramidan bezpośrednio w miejscu powstawania odpadów, w zakładzie Sauer-Danfoss, duńskiego producenta hydrauliki, nastąpił wzrost produkcji, który w pełni uzasadnił inwestycję.

Przeczytaj całość

Scheria Verdienst

Dwutygodniowy test przekonał firmę Scheria Verdienst do zakupu belownicy

Scheria Verdienst, producent przetworów z mięsa, nie był do końca przekonany do korzyści belowania odpadów, dlatego zdecydował się na wynajęcie belownicy Bramidan na dwutygodniowy, bezpłatny test. Efektem testu był zakup dwóch belownic.

Przeczytaj całość

Sunarc Technology

Dzięki czterem belownicom Bramidan, Sunarc Technology A/S oszczędza 30 minut każdego dnia

Zainstalowanie czterech belownic Bramidan bezpośrednio na hali produkcyjnej Sunarc Technology A/S pozwoliło pracownikom zaoszczędzić ponad 30 minut dziennie.

Przeczytaj całość

Tissot

Dzięki belownicy Bramidan Tissot oszczędza aż 200 minut dziennie

Automatyczna belownica kanałowa pozwala szwajcarskiemu producentowi zegarków Tissot oszczędzić ponad 200 minut dziennie na gospodarowaniu odpadami dzięki zwiększonej wydajności.

Przeczytaj całość


Dystrybucja i magazynowanie

Bravilor

Sukces pierwszej belownicy przekonuje Bravilor do zainwestowania w sześć kolejnych urządzeń

Zainstalowanie w firmie Bravilor belownicy X25 przyniosło tak doskonałe efekty w postaci optymalizacji czasu pracy personelu, że firma postanowiła uzupełnić swój park maszynowy o pięć kolejnych belownic, aby uzyskać jeszcze lepszą optymalizację i wydajność pracy.

Przeczytaj całość

Louis Vuitton

Dzięki belownicy X25, Louis Vuitton co miesiąc oszczędza 1500 USD na odbiorze odpadów

Zmniejszając częstotliwość odbioru odpadów z codziennego na jeden w tygodniu, belownica X25 wygenerowała dla Louis Vuitton miesięczne oszczędności w wysokości 1500 USD. Nieduży magazynek w piwnicy paryskiej siedziby firmy jest czysty i uporządkowany, a większość koszy na śmieci stała się zbędna.

Przeczytaj całość

Chicago Tech

Belownica Bramidan B30 Wide zwiększa poziom recyklingu w Chicago Tech

Dzięki belownicy Bramidan B30 Wide cały karton z firmy Chicago Tech trafia do recyklingu, a nie na wysypisko śmieci. Ponadto, posortowane bele odpadów generują wyższe przychody.

Przeczytaj całość

Prime Cargo

Kontenerowe prasy ślimakowe zmniejszają liczbę odbiorów odpadów o 50%

Dzięki inwestycji w kontenerową prasę ślimakową, firma Prime Cargo może prasować dwukrotnie większą ilość odpadów kartonowych. Liczba odbiorów odpadów spadła o 50%.

Przeczytaj całość

Zackenberg

Przygotowana na indywidualne zamówienie prasa do beczek Bramidan dba o czystość na Grenlandii

Specjalna prasa ułatwia prasowanie beczek po oleju w stacji badawczej Zackenberg na Grenlandii. Sprasowane beczki można z łatwością odesłać do Danii, aby chronić ekosystem przed ryzykiem skażenia.

Przeczytaj całość

Herko

Belownica Bramidan B5 Wide, zastępuje kontener na odpady o pojemności 3 tysięcy litrów i dziesięciokrotnie zmniejsza liczbę odbiorów odpadów

Dystrybutor części samochodowych Herko zastąpił zewnętrzny kontener na odpady o pojemności 3 tysięcy litrów kompaktową belownicą B5 Wide. Dzięki temu liczba odbiorów odpadów spadła z 2-3 tygodniowo do 1 co 2 miesiące.

Przeczytaj całość


Dystrybucja - małe sklepy internetowe

Marshal Wallets

Belownica Bramidan B3 pozwala personelowi Marshal Wallets efektywniej wykorzystywać czas w pracy

Belownica Bramidan B3, zainstalowana w siedzibie Marshal Wallets, przyniosła firmie znaczące oszczędności, eliminując konieczność wynoszenia pustych pudeł do kontenera znajdującego się na zewnątrz.

Przeczytaj całość


Restauracje - casual dining

Deloitte

Dzięki belownicy X10, Deloitte zmniejszyło liczbę odbiorów odpadów pięciokrotnie

W międzynarodowej firmie audytorskiej Deloitte jedna belownica X10 zastąpiła dwa kontenery na odpady o pojemności 1 100 litrów każdy. Dzięki belownicy odpady zamiast raz w tygodniu odbierane są raz na pięć lub sześć tygodni.

Przeczytaj całość

Hotel Hilton

Belownica X25 pozwala hotelowi Hilton w Paryżu obniżyć koszty utylizacji odpadów o 80%

Belownica Bramidan X25 prasuje odpady wytwarzane w paryskim hotelu Hilton Arc de Triomphe, zmniejszając ich objętość pięciokrotnie, a tym samym ograniczając dzienną produkcję odpadów do czterech kontenerów zamiast dwudziestu. Oszczędności na utylizacji odpadów sprawiły, że inwestycja w belownicę zwróciła się po zaledwie trzech miesiącach.

Przeczytaj całość

Eiffel Tower

Jedna belownica do odpadów kartonowych zastępuje 10 kontenerów na śmieci

Na Wieży Eiffla przestrzeń do gospodarowania odpadami jest bardzo ograniczona. Zainstalowano dwie belownice, aby zadbać o czystość i porządek tego symbolu Paryża. Odpady kartonowe z restauracji są obecnie wydajnie prasowane.

Przeczytaj całość

Falster Golf Club

Klub golfowy wybiera belownicę Bramidan aby bezpieczniejszej i łatwiej usuwać odpady

Kompaktowa belownica Bramidan B4 pozwala pracownikom Falster Golf Club w łatwy sposób pozbywać się pustych opakowań, a jednocześnie utrzymywać otoczenie w czystości i porządku oraz oszczędzać miejsce.

Przeczytaj całość

keyboard_arrow_up