Handel DETALICZNY - SKLEPY ŚREDNIOFORMATOWE - ace hardware

Ace Hardware podjął decyzję o wymianie starej belownicy ze względu na wysokie koszty serwisu

Dla sklepu najważniejsza była niezawodność, dlatego zainwestowano w belownicę Bramidan X25.

Wyzwania

  • stop Hałas pracującego urządzenia docierał do klientów
  • stop Bezpieczeństwo personelu
  • stop Kosztowna konserwacja

Wybrane urządzenia

Belownica pionowa model X25

Poziom hałasu: <60 dB

Ciężar beli: 250-300 kg - karton

Korzyści

  • doneNiezawodne rozwiązanie dla utylizacji surowców wtórnych
  • doneNiskie koszty konserwacji i serwisu
  • doneSzybkie, wydajne prasowanie odpadów

Icon_BenefitsThumbsUp_1500x1500

Niezawodna belownica, która nie wymaga dużych nakładów na konserwację

Przeprowadzając się do budynku dawnego sklepu spożywczego w Chicago, sklep z narzędziami Olson’s Ace Hardware odziedziczył także starą belownicę pionową. Urządzenie, zwane „Żarłokiem”, wymagało jednak ciągłych napraw i części zamiennych, dlatego dyrektor sklepu Dan Olson podjął decyzję o zakupie nowej belownicy.

Kompaktowa belownica do małych przestrzeni

Dan Olson zdawał sobie sprawę, że niełatwo będzie mu znaleźć kompaktową belownicę, której potrzebował do swojego sklepu. W internecie natrafił jednak na ofertę Bramidan. Po konsultacjach z SC Environmental, lokalnymi specjalistami od recyklingu z Chicago, Bramidan zarekomendował belownicę X25 jako najlepszy wybór.

Niezawodny recykling przez wiele lat

Nowa belownica zapewni Olson’s Ace Hardware niezawodne rozwiązanie do recyklingu na kolejne 10-15 lat, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów napraw lub serwisu. Belownica umożliwia szybką i wydajną utylizację odpadów, a jednocześnie jest bardzo prosta w obsłudze. Zainstalowany w sklepie model X25 prasuje odpady kartonowe w bele ważące ok. 270 kg.

Dyrektor Olson jest bardzo zadowolony ze swojej nowej belownicy, a także instalacji wykonanej przez SC Environmental: „Ten model belownicy idealnie odpowiada naszym potrzebom w zakresie recyklingu. Byłem także pod dużym wrażeniem tego, jak sprawnie wasza ekipa usunęła naszą starą belownicę”.

Female employee throws cardboard into Bramidan baler in storage room

Bezpieczeństwo pracowników i niskie natężenie hałasu

Kolejnym czynnikiem, który zdecydował o zakupie belownicy X25 był niski poziom hałasu w porównaniu z poprzednią belownicą. Wcześniej hałas belownicy pracującej w magazynie docierał do klientów w sklepie. Teraz natężenie hałasu podczas prasowania kartonu wynosi ok. 60 dB. Klienci nie słyszą już nieprzyjemnych dźwięków w sklepie, a pracownicy Olson’s Ace Hardware podczas prasowania odpadów kartonowych mogą wreszcie ze sobą rozmawiać.

Belownica X25 wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa, ponieważ jest pozbawiona otworów i wystających elementów. Urządzenie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa operatora. Gotowe bele są wyrzucane za pomocą bezpiecznego, dwuprzyciskowego mechanizmu znajdującego się z boku maszyny.

Byliśmy pod wrażeniem tego, jak sprawnie wasza ekipa usunęła starą belownicę. Model X25 idealnie odpowiada naszym potrzebom w zakresie utylizacji odpadów.

— Mr Dan Olson, Manager, Olson’s Ace Hardware, Chicago

Informacje o kliencie

Ace Hardware

Pod marką Olson’s Ace Hardware działają trzy sklepy z narzędziami w okolicach Chicago. W 1976 r. Olson’s Ace Hardware przeniósł się do obecnej siedziby we Franklin Park, która w tamtym okresie była jednym z największych sklepów z narzędziami w całych Stanach Zjednoczonych.

Informacje o kliencie

Ace Hardware

Pod marką Olson’s Ace Hardware działają trzy sklepy z narzędziami w okolicach Chicago. W 1976 r. Olson’s Ace Hardware przeniósł się do obecnej siedziby we Franklin Park, która w tamtym okresie była jednym z największych sklepów z narzędziami w całych Stanach Zjednoczonych.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami 

phone 12 680 88 80
email bramidan@bramidan.pl


Szukasz skutecznych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami?
Zobacz naszą ofertę 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

keyboard_arrow_up