Dystrybucja i magazynowanie - Herko

Belownica B5 Wide pozwala Herko zaoszczędzić czas i pieniądze

Firma Herko z Miami, zajmująca się dystrybucją części samochodowych, oszczędza czas i miejsce dzięki belownicy B5 Wide do prasowania kartonu.

Wyzwania

  • stop Zbyt duże wydatki na odbiór odpadów
  • stop Nieskutecza logistyka wewnętrzna
  • stop Mniejsza ilość surowców wtórnych

Wybrane urządzenia

Belownica pionowa model B5 Wide

Otwór wrzutowy:1000 x 500 mm

Ciężar beli: 80-110 kg - karton

Korzyści

  • done Zmniejszenie odległości między źródłem powstawania odpadów a belownicą
  • done Zmniejszenie liczby odbiorów odpadów
  • done Możliwość automatycznego powiadamiania odbiorcy odpadów

Icon_BenefitsThumbsUp_1500x1500

Belownica B5 Wide pozwala Herko oszczędzić czas i pieniądze

Obecnie w Herko, dystrybutora części samochodowych gospodarka odpadami ma istotny wpływ na przepływ pracy. Zainstalowanie belownicy Bramidan B5 Wide blisko źródła powstawania odpadów natychmiast zoptymalizowało utylizację odpadów, zarówno z punktu widzenia logistyki, jak i ekonomii.

Znaczne zmniejszenie liczby odbiorów odpadów

Przed zakupem belownicy Herko codziennie wytwarzało ok. 70-90 kg odpadów, które trafiały do kontenera o pojemności 3 tysięcy litrów, ustawionego na parkingu firmy. To rozwiązanie zajmowało dużo miejsca i było czasochłonne. Dzięki zainstalowaniu kompaktowej belownicy udało się skrócić do minimum odległość między źródłem powstawania odpadów, a belownicą, oraz zmniejszyć liczbę odbiorów odpadów. Wcześniej odpady kartonowe były odbierane z Herko 2-3 razy w tygodniu, natomiast po zakupie belownicy liczba odbiorów bel kartonu spadła do jednego co dwa miesiące, gdy zbierze się 12 gotowych bel.

Man fills cardboard waste into B5 Wide Bramidan baler

„Zanim kupiliśmy belownicę, nasze rozwiązanie utylizacji odpadów nie było optymalne. Nasi pracownicy musieli wynosić karton na zewnątrz, co zajmowało czas i było mało wydajne, bo odpady kartonowe trzeba było odbierać co tydzień. Teraz, dzięki belownicy Bramidan, częstotliwość odbiorów spadła do jednego co dwa miesiące”, mówi Nelsy Perez z Herko.

Modem GSM usprawnia logistykę

Podobnie jak wszystkie belownice Bramidan, model B5 Wide zakupiony przez Herko jest wyposażony w modem. Bezprzewodowy system monitoringu pracy belownicy przez sieć telefonii komórkowej, umożliwia serwisowi Bramidan kontrolę urządzenia w czasie rzeczywistym i otrzymywanie informacji o nieprawidłowym działaniu belownicy. System GSM zainstalowano także w urządzeniu zakupionym przez Herko. Firma odbierająca odpady z Herko otrzymuje powiadomienie e-mailem, zawsze gdy ukończonych i gotowych do odbioru jest 12 bel.

Łatwa instalacja

Belownica Bramidan B5 Wide to kompaktowe urządzenie, zaprojektowane specjalnie dla przedsiębiorstw wytwarzających mniejsze ilości odpadów, które potrzebują belownicy do utylizacji nieporęcznych odpadów. B5 Wide ma otwór wrzutowy o szerokości 1 metra, który umożliwia wygodny załadunek dużych pudeł kartonowych.

Zanim kupiliśmy belownicę Bramidan, nasze rozwiązanie utylizacji odpadów nie było optymalne.

— Nelsy Perez, Herko

Informacje o kliencie

Herko

Herko Automotive Group, Inc. specjalizuje się w dystrybucji części samochodowych. Firma działa od 1988 roku i dystrybuuje części do klientów z USA, Kanady, Meksyku, Ameryki Środkowej i Karaibów, Ameryki Południowej, Europy, Bliskiego Wschodu i Australii.

Informacje o kliencie

Herko

Herko Automotive Group, Inc. specjalizuje się w dystrybucji części samochodowych. Firma działa od 1988 roku i dystrybuuje części do klientów z USA, Kanady, Meksyku, Ameryki Środkowej i Karaibów, Ameryki Południowej, Europy, Bliskiego Wschodu i Australii.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami 

phone 12 680 88 80
email bramidan@bramidan.pl


Szukasz skutecznych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami?
Zobacz naszą ofertę 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

keyboard_arrow_up