Dystrybucja - małe sklepy internetowe - Marshal Wallets

Oszczędność czasu i miejsca dzięki belownicy pionowej B3 na zapleczu

Firma Marshal Wallets zaoszczędziła sporo czasu i miejsca, instalując w swoim magazynie belownicę pionową Bramidan B3. Pracownicy nie muszą już składać pustych pudeł kartonowych i wynosić odpadów do kontenera, na zewnątrz.

Wyzwania

  • stop Czasochłonna utylizacja odpadów
  • stop Brak czasu na składanie pudeł
  • stop Wielu użytkowników urządzenia

Wybrane urządzenia

Belownica pionowa model B3

Wysokość maszyny: Poniżej 2 metrów

Ciężar beli: 30-50 kg - karton

Korzyści

  • done Skuteczna utylizacja pudeł kartonowych
  • done Optymalizacja czasu pracy personelu
  • done Usprawnienie logistyki wewnętrznej

Icon_BenefitsThumbsUp_1500x1500

Koniec marnowania czasu na przenoszenie pustych pudeł

W przeszłości firma Marshal Wallets and Belts - hurtowy dystrybutor wyrobów skórzanych - dzielił kontener na odpady z sąsiednią firmą, ponosząc wyłącznie koszty i nie odzyskując żadnej wartości z przetwarzanych surowców. Utylizacja odpadów była bardzo czasochłonna, ponieważ kartonowe pudła należało najpierw złożyć na płasko i ułożyć na stos w jednym miejscu, a dopiero potem wynieść do kontenera. „Ponieważ mamy mnóstwo pudeł, marnowaliśmy na to mnóstwo czasu”, zauważa Piyush Goyal, właściciel Marshal Wallets and Belts. Dzięki belowaniu materiału odpadowego u źródła firmie udało się znacznie skrócić czas poświęcony na utylizację, zwalniając jednocześnie miejsce na magazynowanie towaru.

Kompaktowa belownica oszczędza czas i oddaje miejsce

Po zainstalowaniu belownicy B3 na zapleczu firmy Marshal Wallets od razu zrobiło się więcej miejsca, ponieważ odpady można było utylizować od razu, bez konieczności składowania pudeł. Wstawienie belownicy pionowej Bramidan znacznie zwiększyło dostępną powierzchnię magazynową Marshal Wallets. Pracownicy firmy mogli wreszcie pozbywać się odpadów u źródła, oszczędzając czas potrzebny na wynoszenie odpadów do kontenera. Jak stwierdził Piyush Goyal: „Dzięki temu, że przestaliśmy marnować czas na przenoszenie pudeł z magazynu do kontenera, udało nam się sporo zaoszczędzić”. Krótko mówiąc, belownica pozwoliła firmie łatwo i wydajnie utylizować wszystkie puste pudła kartonowe.

Man in chequered shirt fills cardboard into Bramidan baler B3

Wysokie standardy bezpieczeństwa to obowiązek

Ponieważ belownicę obsługiwało wielu pracowników, urządzenie musiało być bezpieczne i proste w obsłudze. „Kwestie bezpieczeństwa są bardzo ważne, gdy w magazynie pracuje tyle osób. Bezpieczeństwo pracy i obsługi maszyn ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania zagrożeniom. Nasza belownica zapewnia pracownikom pełne bezpieczeństwo obsługi, bez ryzyka urazów”, zauważa Piyush Goyal.

Bramidan B3 - łatwa instalacja

W Marshal Wallets nie zastanawiano się długo nad wyborem belownicy Bramidan: „Czytaliśmy pozytywne recenzje i widzieliśmy w internecie kilka filmów pokazujących, jak prosta jest obsługa tego modelu”. Belownica pionowa B3 jest zasilana prądem jedofazowym, dzięki czemu można zainstalować ją wszędzie tam, gdzie znajduje się standardowe gniazdko.

Dzięki temu, że przestaliśmy marnować czas na przenoszenie pudeł z magazynu do kontenera, udało się sporo zaoszczędzić.

— Piyush Goyal, Właściciel, Marshall Enterprise Inc.

Informacje o kliencie

Marshal Wallets

Marshal Wallets jest producentem i hurtowym sprzedawcą luksusowych portfeli i pasków, wykonywanych z wysokiej jakości skór. Firma ma swoją siedzibę na Florydzie.

Informacje o kliencie

Marshal Wallets

Marshal Wallets jest producentem i hurtowym sprzedawcą luksusowych portfeli i pasków, wykonywanych z wysokiej jakości skór. Firma ma swoją siedzibę na Florydzie.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami 

phone 12 680 88 80
email bramidan@bramidan.pl


Szukasz skutecznych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami?
Zobacz naszą ofertę 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

keyboard_arrow_up