Handel detaliczny - Małe sklepy - Statoil

Duże wsparcie w codziennej działalności

Więcej miejsca i czasu, mniej bałaganu Belownica Bramidan B3 znacznie ułatwia codzienną pracę na stacji paliw Statoil w duńskim Brabrand.

Wyzwania

  • stop Usuwanie odpadów po różnych towarach
  • stop Unikanie bałaganu na terenie sklepu
  • stop Młody wiek operatorów urządzenia

Wybrane urządzenia

Kompaktowa belownica pionowa model B3

Wysokość maszyny: Poniżej 2 metrów

Ciężar beli: 30-50 kg - karton

Korzyści

  • done Więcej miejsca na zapleczu
  • done Oszczędność czasu pracy
  • done Pełne bezpieczeństwo użytkowania
  • done Komfort pracy - personel nie musi wychodzić ze sklepu

Icon_BenefitsThumbsUp_1500x1500

Duże wsparcie w codziennej działalności

Stacja paliw Statoil w Brabrand znajduje się na obrzeżach Aarhus, w pobliżu uczęszczanej drogi prowadzącej do centrum. Oprócz paliwa, stacja sprzedaje także artykuły spożywcze, prasę i akcesoria samochodowe. Towary zazwyczaj są dostarczane w kartonowych pudłach, które następnie są rozpakowywane i rozkładane na półkach przez pracowników. Pozostają po nich duże ilości odpadów, które trzeba zutylizować.

Do 2008 r. odpady papierowe i kartonowe były rozcinane lub spłaszczane, a następnie wrzucane do jednego z trzech sklepowych minikontenerów, opróżnianych co dwa tygodnie.

„Na szczęście mamy wystarczająco dużo miejsca, dlatego mogliśmy ustawić kontener na zapleczu w miejscu, w którym rozpakowujemy towar. Niemniej jednak gospodarka odpadami była uciążliwa i stanowiła problem”, wspomina kierownik stacji Heine Olsen.

Więcej czasu, więcej miejsca

W sierpniu 2008 r. stacja pozbyła się kontenerów i zastąpiła je belownicą Bramidan B3. Natychmiast na zapleczu zrobiło się więcej miejsca, ponieważ belownica zajmowała znacznie mniejszą przestrzeń, niż kontener o wymiarach 1 x 2 m. Poza tym codzienne usuwanie odpadów stało się znacznie łatwiejsza.

„Z dnia na dzień przestaliśmy ciąć kartony na kawałki. Teraz po prostu wrzucamy je do belownicy, zamykamy drzwi, a kiedy chcemy je sprasować, po prostu wciskamy przycisk. To znacznie szybsze i łatwiejsze rozwiązanie, a do tego bezpieczne dla pracowników, bo maszyna nie uruchomi się dopóki drzwi są otwarte”, wyjaśnia Heine Olsen, który dostrzega również inne zalety.

Bramidan baler at back of Statoil petrol station

„Teraz moi pracownicy nie muszą już wychodzić na zewnątrz po zmroku. Dla niektórych osób był to wyraźny dyskomfort. Dzięki belownicy mogą zostać w budynku i mieć większe poczucie bezpieczeństwa w pracy”.

Idealne rozwiązanie dla małych stacji paliw

Heine Olsen jest zachwycony tym, jak pomocna okazała się belownica i poleca to rozwiązanie każdemu.

„Wiele stacji paliw mogłoby dużo zyskać kupując belownicę. My na szczęście mamy dość wolnego miejsca, ale na większości stacji liczy się każdy centymetr. W mojej opinii belownica jest idealnym rozwiązaniem dla małych stacji paliw”.

Wiele stacji paliw mogłoby dużo zyskać kupując belownicę.

— Heine Olsenn, Kierownik Stacji, Statoil

Informacje o kliencie

Statoil

Statoil jest globalną firmą energetyczną i paliwową, która dostarcza rozwiązania grzewcze dla domów i firm, sprzedaje paliwa, prowadzi myjnie samochodowe i sklepy spożywcze na ponad 300 stacjach w całej Danii. Na całym świecie Statoil zatrudnia ponad 29 500 pracowników, z czego ok. 2 600 pracuje na stacjach w Danii.

Informacje o kliencie

Statoil

Statoil jest globalną firmą energetyczną i paliwową, która dostarcza rozwiązania grzewcze dla domów i firm, sprzedaje paliwa, prowadzi myjnie samochodowe i sklepy spożywcze na ponad 300 stacjach w całej Danii. Na całym świecie Statoil zatrudnia ponad 29 500 pracowników, z czego ok. 2 600 pracuje na stacjach w Danii.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami 

phone 12 680 88 80
email bramidan@bramidan.pl


Szukasz skutecznych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami?
Zobacz naszą ofertę 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

keyboard_arrow_up