News Od bRAMIDAN


Zaawansowane roboty malują belownice

07 LUTY 2020

Bramidan zainwestował 3,3 mln euro w nowe technologie. W duńskiej fabryce wykorzystywane są zaawansowane roboty malarskie, które są programowane za pomocą interfejsu wirtualnej rzeczywistości.

Interfejs wirtualnej rzeczywistości do obsługi robotów malujących

Bramidan ma fabrykę przyszłości

Dzięki inwestycjom ostatnich lat, Bramidan zmierza do tego, aby stać się jedną z najbardziej efektywnych fabryk w Europie w zakresie produkcji sprzętu do przetwarzania odpadów. Osiąga to poprzez rozwój cyfrowego systemu monitoringu oraz produkcję z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń, takich jak roboty spawalnicze i malarskie.

Klientom oferowany jest system monitoringu BRA-IN, który może zbierać cenne dane z maszyn zlokalizowanych na całym świecie. Dane te pomagają klientom optymalizować logistykę oraz zapewniają znaczne oszczędności w zakresie gospodarki odpadami.

Skontaktuj się z nami

 

Programowanie z interfejsem VR (Virtual Reality)

Najnowsza inicjatywa to nowa hala fabryczna z zaawansowanymi robotami malarskimi, które są zaprogramowane do malowania belownic za pomocą interfejsu wirtualnej rzeczywistości. Wszystkie te inicjatywy są podejmowane w celu zaoferowania klientom najbardziej wydajnego sprzętu do gospodarowania odpadami na rynku.

Interfejs wirtualnej rzeczywistości do obsługi robotów malujących


Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dzisiaj 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

keyboard_arrow_up