News Od bRAMIDAN


Dostawa bezpośrednio do drzwi klienta

27 MARCA 2020

Posiłki dostarczane w pudełkach stały się hitem, szczególnie dla osób, które pozostają w domu podczas Covid-19. Właśnie dlatego linia pakowania RetNemt jest mocno obciążona - a 4 prasy pomagają w kompresji odpadów kartonowych.

Linia pakowania RetNemt

Przepisy kulinarne i świeże składniki

Nasz klient RetNemt.dk pakuje i dostarcza pudełka z posiłkami wraz z przepisami i świeżymi składnikami. Klienci otrzymują posiłki bezpośrednio do drzwi.
Pracownicy RetNemt są obciążeni ilością pracy, dlatego tak ważne jest, aby nie tracili czasu na niepotrzebne działania i mogli skoncentrować się na swojej pracy. Aby ułatwić im pracę wzdłuż linii pakowania ustawiono 4 belownice, które pracują karton i plastik.

Zagęszczanie kartonu bezpośrednio u źródła powstania odpadu

Na końcu każdej linii produkcyjnej zainstalowano belownicę Bramidan, aby pracownicy mogli wrzucać puste kartony bezpośrednio do komory maszyny. Taka organizacja pracy znacznie ułatwia przetwarzanie odpadów. Karton prasowany jest w bele i następnie przekazywany do recyklingu - a wszystko to z korzyścią dla firmy oraz środowiska.

Zaoszczędzony czas to zarobione pieniądze

Wcześniej firma RetNemt miała prasę do kartonu umieszczoną na zewątrz. Dzięki zainstalowaniu belownic w pobliżu linii pakowania, pracownicy są w stanie bardzo szybko pozbyć się odpadów. Nie muszą już przenosić pustych pudełek kartonowych na zewnątrz. A przy tym oszczędzają dużo czasu, który wcześniej był marnowany na wykonywanie dodatkowych czynności.

Zaoszczędzony czas to zarobione pieniądze.

Drzwi pionowe przeznaczone do szybkiego napełniania

Zainstalowane belownice dedykowane do prasowania kartonu - model B20 VD, posiadają pionowe drzwi. Oznacza to, że drzwi otwierają się i pozostają otwarte przez cały czas, dzięki czemu pracownicy mogą łatwo i szybko umieszczać odpad w komorze prasowania.

Taka konstrukcja drzwi znacząco ułatwia załadunek odpadów z obydwu stron urządzenia, a także ogranicza ilość miejsca wymaganego do obsługi belownicy.  

Podsumujmy zalety tego rozwiązania:

  • stopOszczędność czasu
  • stopWydajna obsługa odpadów
  • stopSzybkie i łatwe napełnianie belownicy dzięki pionowym drzwiom

Jeśli potrzebujesz skutecznego rozwiązania do usuwania kartonych i plastikowych odpadów, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci również w obecnej sytuacji (Covid-19) są zawsze gotowi aby udzielić pomocy telefonicznie, podczas pracy w domu.

Jesteś zainteresowany belownicą? Skontaktuj się z nami.

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dzisiaj 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

keyboard_arrow_up