News od bRAMIDAN


Bramidan A/S Polska wita nowego CEO Grupy Bramidan

12 październik 2021

15 listopada 2021 r. Henrik Helsinghof obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego Grupy Bramidan. Nowy CEO wnosi do Bramidan 15 lat międzynarodowego doświadczenia z Viking Life Saving Equipment, Esbjerg i Skiold Landmeco, Ølgod.

Centrala Bramidan Group w Danii i nowy CEO Henrik Helsinghof

Duże doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach

15 listopada 2021 r. Henrik Helsinghof obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego Grupy Bramidan. 38-letni dyrektor ma duże doświadczenie w zakresie sprzedaży, w tym sprzedaży B2B, rozwoju międzynarodowej sprzedaży własnych produktów oraz rozwiązań zorientowanych na klienta. Henrik Helsinghof zastąpi Henrika Dueholma Madsena, który po 17 latach pełnienia funkcji CEO w Bramidan Group rezygnuje ze stanowiska i odchodzi z firmy z dniem 31 października 2021 roku. 

Henrik Helsinghof wnosi do Bramidan 15 lat międzynarodowego doświadczenia z Viking Life Saving Equipment A/S, Esbjerg i Skiold Landmeco A/S, Ølgod.

Nowy CEO skoncentruje się na dalszym rozwoju Bramidan

O wyborze Henrika Helsinghofa, Prezes Zarządu Bramidan A/S, Kurt Bering Sørensen mówi:

„Bramidan posiada solidną i spójną organizację, a także dobre fundamenty, które będą miały decydujący wpływ na dalszy rozwój produktów i usług dla naszych klientów.

Zarówno w Viking Life Saving Equipment A/S, jak i Skiold Landmeco A/S, Henrik Helsinghof udowodnił swoje mocne strony jako lider w zmieniających się czasach, kiedy musiał zabezpieczyć przyszłość firmy, a jednocześnie spełnić wysokie oczekiwania klientów w zakresie ciągłego rozwoju i stabilnych warunków działania".

Cieszymy się na współpracę z naszym nowym Dyrektorem Zarządzającym Grupy Bramidan.

— Rafał Sukiennik, Country Manager

Z szacunkiem dla tradycji i oczekiwań klientów

Henrik Helsinghof dołącza do firmy w momencie, gdy międzynarodowa konkurencyjność Bramidan przyczyniła się do zdobycia silnej pozycji na wysoce konkurencyjnym rynku. 

Konkurencja w zakresie kompleksowych rozwiązań dotyczących odpadów nigdy nie była ostrzejsza. Dlatego właśnie Henrik jest właściwą osobą, by pójść w ślady Henrika Dueholm Madsena i kontynuować działania oparte na zapewnieniu poszanowania tradycji i oczekiwań klientów.

Henrik Helsinghof mówi o swoim nowym stanowisku:

"Z ekscytacją, radością i pokorą przyjąłem propozycję poprowadzenia Bramidan, który dziś jest jednym z wiodących producentów w swojej niszy. Wiem, że dotychczasowy sukces jest wynikiem wysiłków, jakie każdego dnia podejmuje wielu pracowników Bramidan. Cieszę się, że będę mógł wnieść wszystko to, co potrafię i co popieram do Bramidan".

keyboard_arrow_up