NEWS 


Zefyr Invest stawia na zrównoważony rozwój

19 styczeń 2021

Zefyr Invest z Esbjerg kupuje obecnie swoją trzecią spółkę - duńską firmę Bramidan A/S z Bramming. Za przejęciem stoi kapitał lokalnych firm, które uczestniczą we współpracy inwestycyjnej Zefyr Invest, a także kadra kierownicza Bramidan.

Zdjęcie: Henrik Dueholm Madsen - Dyrektor Generalny Bramidan (z tyłu), Kurt Bering Sørensen - Prezes Zarządu (po lewej), Birgitte Nygaard Jørgensen i Lars Stagaard Jensen (po prawej) z Zefyr Invest.

Nowi inwestorzy planują wzrost i nowe miejsca pracy

Lars Stagaard Jensen z firmy Zefyr, tak mówi o wyborze firmy Bramidan: „Rosnące zainteresowanie recyklingiem odpadów oraz fakt, że Dania jest znana i rozpoznawana na całym świecie ze względu na skupienie się na zrównoważonym rozwoju i recyklingu, sprawia, że ​​wybór wykwalifikowej firmy jaką jest Bramidan był naturalny. Firma istnieje na rynku od wielu lat i jest znanym w branży i cenionym producentem urządzeń do prasowania odpadów”.

Dla całej społeczności inwestorów ważne jest, aby część majątku wytworzonego przez firmy rodzinne była reinwestowana w firmy takie jak Bramidan. Inwestorzy kładą duży nacisk na inwestowanie w dobrze zarządzaną spółkę, która ma duży potencjał wzrostu. Cały zespół zarządzający kontynuuje pracę w nowej strukturze, podobnie jak pracownicy. Prezesem zarządu będzie Kurt Bering Sørensen.

Na zdjeciu: Henrik Dueholm Madsen - Dyrektor Generalny Bramidan (z tyłu), Kurt Bering Sørensen - Prezes Zarządu (po lewej), Birgitte Nygaard Jørgensen i Lars Stagaard Jensen (po prawej) z Zefyr Invest.

”Czuję się naprawdę dobrze, inwestując i dołączając do firmy, która jest dobrze zarządzana, a także ma rozwiniętą produkcję produktów, które wspierają przejście na gospodarkę o obiegu bardziej zamkniętym. Widzę potencjał, aby sprzedać jeszcze więcej produktów, które firma już oferuje”.

— Kurt Bering Sørensen, Prezes Zarządu 

Kurt Bering Sørensen på besøg hos Bramidan

Silny fundament na przyszłość

Henrik Dueholm Madsen, Dyrektor Generalny: "Cieszę się, że będę częścią nowej struktury. Wiele dla mnie znaczy to, że Bramidan ma inwestorów, którzy mają na uwadze długoterminową perspektywę, są solidnymi ludźmi biznesu z dużym doświadczeniem biznesowym. To są najlepsze warunki do rozwoju firmy, a Bramidan wciąż ma duży potencjał".

keyboard_arrow_up